O nas

Szanowni Państwo,

My Home jest dynamicznie rozwijającym się biurem nieruchomości, działającym na obszarze powiatu wołomińskiego oraz Warszawy.

Jako profesjonalna firma posiadająca ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej OC gwarantujemy swoim klientom kompleksową obsługę transakcji oraz rzetelne i uczciwe doradztwo.

Świadczymy usługi pośrednictwa w zakresie kupna oraz sprzedaży, najmu oraz wynajmu nieruchomości mieszkaniowych, komercyjnych oraz działek.

Ponadto wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy również pośrednictwo kredytowe w zakresie finansowania zakupu nieruchomości, oraz kredytów  inwestycyjnych. Współpraca z kilkunastoma  bankami i doświadczenie w branży kredytów hipotecznych, pozwalają nam na dobranie produktu idealnego dla Państwa potrzeb i możliwości.

W celu podnoszenia jakości naszych usług, oraz zwiększenia efektywności naszych działań, na co dzień współpracujemy z biurami projektowymi, renomowaną kancelarią notarialną, firmami budowlanymi oraz innymi biurami nieruchomości.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta, oraz nowoczesne metody działania, co sprawia, że standard świadczonych przez nas usług jest na najwyższym poziomie.

Dla nas najważniejszy jest Klient.